Žáruvzdorné sklo

Kalkulace

Rozměry žáruvzdorného skla v cm vepište do níže uvedených kolonek.

AKCE: DRUHÉ SKLO (totožných rozměrů) -20%

Dodávané sklo je vždy v tloušťce 4 mm.

Žáruvzdorné sklo - prasklé  Prasklé žáruvzdorné sklo krbové vložky  Prasklé žáruvdzorné sklo od úchytů

Pokud se chcete okamžitě dozvědět závaznou cenu žáruvzdorného skla čtvercového nebo obdélníkového tvaru, zadejte do tabulky rozměry Vámi požadovaného skla a ihned Vám bude zdarma zobrazena platná cena Vašeho nového skla. Budete-li spokojeni můžete žáruvzdorný Robax ihned objednat a do dvou pracovních dnů bude balíček expedován.

Při objednání a vepsání rozměrů skla do tabulky, Vám program nabídne těsnící šňůru, kterou si můžete přiobjednat k zadanému sklu.

Prasklo Vám sklo u kamen či krbové vložky, řešíte náhle tuto nemilou situaci - jsme tu pro Vás!  Dodáme Vám žárové sklo  dle potřebných rozměrů. Žáruvzdorné sklo ROBAX se používá především pro zasklení krbů, krbových kamen, krbových vložek a do míst která přichází do styku s ohněm nebo vysokou teplotou.

Při osazení skla je vhodné klást důraz zejména na dilatační mezeru. Sklo nesmí mít pevné osazení, proto naleznete v naší nabídce i sortiment těsnících keramických šňůr.

Žáruvzdorné sklo - krbové sklo na míru do krbů, pecí, svítidel, halogenových lamp a všude tam, kde musí sklo odolávat vysokým teplotám.Toto speciální žárové sklo je dolné do 800 °C . Sklo dodáváme řezané na přesnou míru a nabízíme i případné odborné osazení do dvířek. Řežeme originál sklo pro krby a pece. Síla skla je 4 mm .  

     

CENA,  KALKULACE ŽÁROVÉHO  SKLA    zde

Průhledné žáruvzdorné sklo je vyráběno z ušlechtilých surovin a proto je vhodné pro krbové a kamnové vložky, kotle i pro krbová kamna. Žárové sklo je určené pro spotřebiče na dřevo, uhlí, pelety a další paliva. Sklo odolává vysokým teplotám a je tedy použitelné i pro průmyslové použití. Žáruvzdorné sklo je možno na rozdíl od skla kaleného dále opracovávat řezáním, broušením i vrtáním za pomocí speciálních strojů a nástrojů na sklo.

Cena žáruvzdorného skla - kalkulační tabulka

Čím se vyznačuje žáruvzdorné sklo ROBAX a KERALITE ?
Žáruvzdorné sklo má velmi nízký koeficientem tepelné roztažnosti.
Žáruvzdorné sklo vzdoruje teplotám do 800°C.
Žáruvzdorné sklo odolává teplotním šokům do 750°C.
Žáruvzdorné sklo se vyznačuje výbornou pevností i při vysokých teplotách.

Kde se nejčastěji využívá žáruvzdorné sklo ROBAX a KERALITE ?
Nahradíme Vám prasklé žáruvzdorné sklo.
Žáruvzdorné sklo se montuje do krbových kamen na dřevo a uhlí.
Žáruvzdorné sklo se montuje do krbových a kamnových vložek.
Žáruvzdorné sklo používá do pecí na pizzu a na chleba.
Žáruvzdorné sklo využívá v průmyslových a tepelných zařízeních.
Žáruvzdorné sklo je vhodné pro elektrická a plynová kamna.


Jsme přímí dovozci žáruvzdorného skla a sklo Vám uřízneme na požadovaný rozměr. Našim zákazníkům nabízíme žáruvzdorné sklo do kamen a krbů za špičkové ceny již 20 let. Řezání skla provádíme bezplatně a sklo zasíláme na dobírku. 

TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS