Žáruvzdorné sklo

Kalkulace

Rozměry žáruvzdorného skla v cm vepište do níže uvedených kolonek.

AKCE: DRUHÉ SKLO (totožných rozměrů) -20%

Dodávané sklo je vždy v tloušťce 4 mm.

Prasklo Vám sklo u kamen či krbové vložky, řešíte náhle tuto nemilou situaci - jsme tu pro Vás!  Dodáme Vám žárové sklo  dle potřebných rozměrů. Žáruvzdorné sklo ROBAX se používá především pro zasklení krbů, krbových kamen,krbových vložek a do míst která přichází do styku s ohněm nebo vysokou teplotou.

Pokud se chcete okamžitě dozvědět závaznou cenu žáruvzdorného skla čtvercového nebo obdélníkového tvaru, zadejte do tabulky rozměry Vámi požadovaného skla a ihned Vám bude zdarma zobrazena platná cena Vašeho nového skla. Budete-li spokojeni můžete žáruvzdorný Robax ihned objednat a do dvou pracovních dnů bude balíček expedován.

 Při osazení skla je vhodné klást důraz zejména na dilatační mezeru. Sklo nesmí mít pevné osazení, proto naleznete v naší nabídce i sortiment těsnících keramických šňůr.

Žáruvzdorné sklo - krbové sklo na míru do krbů, pecí, svítidel, halogenových lamp a všude tam, kde musí sklo odolávat vysokým teplotám.Toto speciální žárové sklo je dolné do 800 °C . Sklo dodáváme řezané na přesnou míru a nabízíme i případné odborné osazení do dvířek. Řežeme originál sklo pro krby a pece. Síla skla je 4 mm .

               žáruvzdorné sklo          žárové sklo          žáruvzdorné sklo            kalené sklo

                                        CENA,  KALKULACE ŽÁROVÉHO  SKLA    zde

 Průhledné žáruvzdorné sklo je vyráběno z ušlechtilých surovin a proto je vhodné pro krbové a kamnové vložky, kotle i pro krbová kamna. Žárové sklo je určené pro spotřebiče na dřevo, uhlí, pelety a další paliva. Sklo odolává vysokým teplotám a je tedy použitelné i pro průmyslové použití. Žáruvzdorné sklo je možno na rozdíl od skla kaleného dále opracovávat řezáním, broušením i vrtáním za pomocí specielních strojů a nástrojů na sklo.Cena žáruvzdorného skla - kalkulační tabulka.

  Čím se vyznačuje žáruvzdorné sklo ROBAX a KERALITE ?
Žáruvzdorné sklo má velmi nízký koeficientem tepelné roztažnosti.
Žáruvzdorné sklo vzdoruje teplotám do 800°C.
Žáruvzdorné sklo odolává teplotním šokům do 750°C.
Žáruvzdorné sklo se vyznačuje výbornou pevností i při vysokých teplotách.
Kde se nejčastěji využívá žáruvzdorné sklo ROBAX a KERALITE ?
Nahradíme Vám prasklé žáruvzdorné sklo.
Žáruvzdorné sklo se montuje do krbových kamen na dřevo a uhlí.
Žáruvzdorné sklo se montuje do krbových a kamnových vložek.
Žáruvzdorné sklo používá do pecí na pizzu a na chleba.
Žáruvzdorné sklo využívá v průmyslových a tepelných zařízeních.
Žáruvzdorné sklo je vhodné pro elektrická a plynová kamna.


Jsme přímí dovozci žáruvzdorného skla a sklo Vám uřízneme na požadovaný rozměr. Našim zákazníkům nabízíme žáruvzdorné sklo do kamen a krbů za špičkové ceny již 10 let. Řezání skla provádíme bezplatně a sklo zasíláme na dobírku. 

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS