Individuální zakázky

PRASKLO VÁM ŽÁRUVZDORNÉ SKLO?

Akutně potřebujete nahradit prasklé žáruvzdorné sklo u Vašeho topidla?

Žáruvzdorné sklo - krbové sklo na míru do krbů, pecí, svítidel, halogenových lamp a všude tam, kde musí sklo odolávat vysokým teplotám.Toto speciální žárové sklo je dolné do 800 °C . Sklo dodáváme řezané na přesnou míru a nabízíme i případné odborné osazení do dvířek. Řežeme originál sklo pro krby a pece. Síla skla je 4mm.


Kalené bezpečnostní sklo před krb nebo pod krbová kamna vyrobené přesně dle Vašich představ? Ano, zde jste na správné adrese!

Kalené sklo na kamnach Romotop

Dodáme Vám ATYPICKÉ sklo pod kamna nebo sklo před krb dle dodaného nákresu. Nabízíme i nestandartní rozměry kaleného skla jako například: zaoblené nebo šikmé kalené sklo, výřezy či otvory do kaleného skla. Máte zájem o vypracování kalkulace na atypické podkladové sklo? Neváhejte a zašlete nám obrázek (výkres, náčrtek) na mail .

Kalené sklo například jako deska stolu, parapet, předprseň krbu a  nebo police knihovny. Zašlete nám Váš požadavek s nákresem a popisem a rádi Vám vypracujeme nabídku.

Atypické kalené sklo je velice originální řešení nabízíme Vám standardní čiré, ale i pískované, hnědé a nebo grafitové provedení v síle 6nebo 10 mm.

Kalené sklo - deska stoluNapište si o CENOVOU NABÍDKU na   info@kamnarina.cz

Žádost o vypracování kalkulace atypického kaleného skla.

Žádost o vypracování kalkulace atypického kaleného skla.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS